Šodien 2. septembrī tika atklāts sporta celiņš.
Lai katrs solis ved pie labas veselības un bezgalīga prieka.
Related posts
Rēzeknes PII “Namiņš” virtuālā ekskursija
Cien. vecāki! Piedāvājam iestādes ,,Namiņš" virtuālo ekskursiju, kā alternatīvu Atvērto durvju pasākumu ietvaros. https://youtu.be/t2EbFTk01HQ
Read More
Labdarības akcija dzīvnieku patversmei
PALDIES VISIEM PII “NAMIŅŠ” BĒRNIEM UN VECĀKIEM PAR ZIEDOJUMIEM DZĪVNIEKU PATVERSMEI! Sirsnīgs un patiess paldies tiem, kuri šogad nepalika vienaldzīgi...
Read More