“Pidžamu ballīte” vecākā grupā “Bitītē” Uz ballīti bērni atnāca pidžamās, dejoja, dziedāja, piedalījās atrakcijās, konkursos.
Šodien, 11. novembrī "Namiņš" svinēja Lāčplēša dienu. Sagatavošanas grupa “Saulīte” un vecākā grupa "Vāverīte" noskatījās īsfilmu par Lačplēša diennu, kā...
Read More
Ir aizvadīti skaistie Rēzeknes pilsētas svētki. Šogad arī mūsu mīļais "Namiņš" bija daļa no svētku gājiena. Paldies, ikvienam gājiena dalībniekam....
Read More