Šodien, 11. novembrī “Namiņš” svinēja Lāčplēša dienu. Sagatavošanas grupa “Saulīte” un vecākā grupa “Vāverīte” noskatījās īsfilmu par Lačplēša diennu, kā arī izveidoja Latvijas kontūru, atzīmējot savu pilsētu.
Kādas krāsa – Košas, košas! Cik daudz olas – Raibu, raibas! Vai nāk svētki – Kādi, kādi? Lieldienas!
Read More
Vāru, vāru putriņu. Ēdis mazi bērniņi. Putriņa būs garda, Tūlīt celšu galdā. Pieniņš, sviestiņš, cukuriņš, Ai, cik garšīgs virumiņš! (B.Brice)...
Read More