10. novembrī Namiņā bērni ar lielu prieku nosvinēja Mārtiņdienu! Viņi dziedāja tautasdziesmas, gāja masku gājienā, minēja mīklas un cienājās ar gardumiem.
Mazie Mārtiņbērni ienesa daudz smieklu, rotaļu un prieka – īsti svētki latviskā garā!
Februārī iestādē "Namiņš" notika kino vakari ar vecākiem. Filmu tēma - "Esi vesels, esi priecīgs". Galvenajās lomās - grupas bērni,...
Read More