Kur zemi lai krāšņāku rastu, kam skaistākas dziesmas lai dzied, kā zemi pie dzintara krasta, kā zemi, kur ābeles zied. Tā zeme ir dzimtene mana, te izaugt un dzīvot man ļauts. Ik puķe tās vārdu man zvana, šo zemi par Latviju sauc./Anna Sakse/
10. novembrī Namiņā bērni ar lielu prieku nosvinēja Mārtiņdienu! Viņi dziedāja tautasdziesmas, gāja masku gājienā, minēja mīklas un cienājās ar...
Read More
Šodien 26. septembrī PII Namiņš kolektīvs un iestādes izglītojamie iesaistījās sociālajā akcijā "Dažādo kurpju diena", atgādinot sev un citiem –...
Read More