Iestādē “Namiņš” tapa brīnišķīga siena kas atspoguļo iestādes tēlu. Paldies Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas studentiem.

"Piparkūku ciems" Svētku noskaņu radīja "Piparkūku ciems", bērni radoši darbojās, zīmējot, veidojot un cepot piparkūkas. https://youtu.be/B0Ry2Dq3PvQ
Read More
Man ir supertētis brašs Pogu piešūt ašs. Tēta seja pilna smaidiņa, Jo es viņa sirsniņa! Smiekli un prieks valdīja iestādē...
Read More